Úvod » Game Ready

Game Ready

Chcete pomôcť dostať svojich hráčov rýchlo späť do hry?

Pomocou inovatívnej technológie ACCEL ™, Game Ready ® ,ktorá umožňuje súčasnú cirkuláciu vody s ľadom a pneumatickou progresívnou kompresiou cez anatomicky špecifické zábaly.

 

Game Ready je aktívna pneumatická kompresia s nastaviteľnou studenou terapiou, ktorá pomáha rýchlo a zlepšuje mechanizmy prirodzenej regenerácie tela.

Prečo je GAME READY pre Vás vhodnou formou rehabilitácie ?

Či už majú Vaši športoví zverenci zranenia spôsobené športom, chystajú sa vrátiť späť do hry po rôznych ortopedických operáciách alebo jednoducho majú bolesti – môžete im pomôcť skrátiť dobu liečby a dostať ich do hry čo najskôr. Vieme, že nestačí potláčať príznaky... To, čo skutočne potrebujete je urýchliť regeneráciu.

Tisíce atletických trénerov, tímy v takmer každom profesionálnom športe, fyzioterapeuti a lekári si vybrali Game ready, pretože:

  • Prináša výsledky - pomáha hráčovi rýchlejšie regenerovať.
  • Klinicky preukázaná účinnosť, založená na dôkazoch.
  • Znižuje bolesť a opuch bez vedľajších účinkov liekov.
  • Pohodlné a bezpečné.
  • Jednoduchá obsluha.

Prelomová technológia

Game Ready s patentovanou technológiou ACCEL ™ Technology (aktívna kompresia a studená výmenná slučka), pomáha urýchliť zotavenie. Integrované aktívne kompresie a ľadová terapia znižujú bolesť a opuch, znižujú svalové kŕče, zlepšujú lymfatické funkcie, a podporujú  okysličenie toku krvi – a to všetko pre stimuláciu prirodzeného hojenia.

Klinicky preukázané

Pri akútnych zraneniach pohybového aparátu, ortopedické využitie, využitie v chirurgii.

Nič nefunguje  aktívnejšie ako Game Ready. V porovnaní s tradičnými aplikáciami Game Ready System ponúka väčšie liečebné prínosy.

Pre športovcov  to znamená:  menšie bolesti, bez liekov a rýchlejší návrat ku športu.

Užívateľské nástroje a podpora uľahčujú

The Game Ready System je jednoduchý na používanie. Ovládacie prvky sú intuitívne.

Môžete upraviť tlak, teplotu a nastavenie času pre potreby vašich športovcov s jednoduchým stlačením tlačidla, alebo na číselníku. Kompletný návod na videách, užívateľské príručky a služby zákazníckej podpory zabezpečuje bezproblémovú prevádzku a jednoduchosť procedúr.

Usporiadať podľa 
Výrobca  
ZmIwMjk4